Rozwój działalności Skup Samochodów Śląsk

Skup samochodów Śląsk, Skup samochodów Katowice od wielu miesięcy zajmuje się skupem samochodów używanych w każdym stanie technicznym. Jesteśmy w stanie odkupić każdą ilość samochodów. Za auta płacimy gotówką, od ręki. Całość transakcji odkupu samochodu nie trwa dłużej niż 15 minut.

Skup Aut Śląsk działa na terenie Katowic i całego województwa śląskiego. Do regionów naszej działalności należą m.in. miasta: Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie. Prowadzimy skup Aut w powyższych miejscowościach, ale też w każdej innej.

Wraz z rozwojem możliwości komunikacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym powstała platforma, której zadaniem jest dotarcie w najlepszy sposób bezpośrednio do zainteresowanych. Rozwój internetu, a wśród nich działalności portali takich jak gratka.pl, otomoto.pl czy autogielda.pl, spowodował, że dostęp do oferty samochodów stał się łatwiejszy. Odtąd można rezerwować samochody nie wychodząc z domu, patrząc na zdjęcia. Zniknęła też ważna bariera – bariera odległości.

Wycenę aut wykonujemy na podstawie własnych doświadczeń, a także różnego rodzaju publikacji typu Eurotax. Staramy się, aby cena była atrakcyjna zwrówno dla Klienta Skupu Samochodów Śląsk, jak i dla nas.

Cenę jaką proponujemy oszacowujemy na podstawie danych przesłanych nam w formularzu zgłoszenia samochodu do sprzedaży. Wycena ma charakter orientacyjny. Auta wyceniamy zwykle do 24 godzin. Często nie trwa to dłużej niż 2 godziny.

Sprzedaż auta poprzez Skup Samochodów Śląsk nie trwa dłużej 24 godziny. Najpierw bezpłatnie wyceniamy samochód. Następnie umawiamy się w miejscu wskazanym przez klienta w celu wykonania oględzin samochodu. Jeśli opisany stan jest zgodny z faktycznym, sporządzamy umowę, płacimy gotówką i przekazujemy wszelkie niezbędne dokumenty do wyrejestrowania.

Doświadczenie nauczyło nas pokory dlatego nie kupujemy samochodów w wersji angielskiej tj. anglików, a także samochodów niezdolnych do jazdy np. świeżo po wypadku.

Teraz skup samochodów odbywa się w kilku prostych krokach, bez zbędnych formalności. Wypełnij formularz, sprawdź Skup Samochodów Śląsk już teraz! Skup samochodów Śląsk Katowice działa błyskawicznie. Wypełnij formularz >>

Nasza Firma prowadzi skup aut na śląsku. Zapraszamy!

 

Obsługiwane regiony:

- Śląsk:
  • Skup Aut Katowice
  • Skup Aut Bytom
  • Skup Aut Gliwice
  • Skup Aut Zabrze
  • Skup Aut Rybnik
  • Skup Aut Pszczyna
i inne...

Dla sprzedającego:

W pełni dostosowujemy się do wymagań Klienta:

-- dojeżdżamy w wybrane przez Ciebie miejsce
--- wskazujesz miejsce
--- ustalasz czas spotkania
--- wybierasz formę płatności:
---- płatność gotówką od ręki
---- płatność przelewem

Skup samochodów Śląsk stara się być jak najbardziej mobilny! Jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję nawet do 2 godzin od zgłoszenia chęci sprzedaży Twojego samochodu. Dajemy Ci możliwość sprzedaży samochodu w kilka godzin.

Z korzyścią dla Ciebie:

-- nie korzystamy z umów typu „in-blanco”, które stosują nieuczciwi sprzedawcy

-- nie musisz wypełniać deklaracji w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych PCC-1

-- dojeżdżamy do Ciebie bezpłatnie, wycenę samochodu przeprowadzamy bezpłatnie
-- nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów!!!